حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خواص ماساژ درمانی

ماساژ درمانی شکل عالی از ورزش غیرفعالاست . کلمه ماساژ از واژه یونانی «Massein» گرفته شده است که شامل ماساژ عملی بافت‌های نرم بدن می‌باشد . ماساژ درمانی قادر به درمان اختلالات بالینی است و راه مناسبی  برای رهایی از نشانه های اضطراب ، تنش ، افسردگی ، استرس و نیز كمر درد ، سردرد ، درد عضلات ، دردهای سیاتیک ، رماتیسم و کاهش دهنده ی  وزن است که معمولا برای درمان جراحتهای ورزشی خفیف و افزایش و بهبود وضعیت جسمی مورد استفاده قرار میگیرد. 

خواص ماساژ درمانی

 

بخشی ازخواص ماساژدرمانی

ماساژ درمانی سیستم عصبی بدن را ارتقاء بخشیده ، بر تنفس تاثیر گذاشته و دفع مواد زائد و سمی را از طریق اندام‌های دفعی گوناگونی همچون ریه‌ها ، پوست ، کلیه‌ ها و روده‌ها از بدن تسریع می‌بخشد  همچنین چروک‌ های صورت راحذف کرده و به پر شدن گونه‌ های خالی کمک میکند ، صورت را جوان میکند و  گرفتگی ، بی‌حسی و درد های عضلانی را کاهش داده و یا درمان می‌کند . ماساژ شکل عالی از ورزش غیرفعالاست . کلمه ماساژ از واژه یونانی «Massein» گرفته شده است که شامل ماساژ عملی بافت‌های نرم بدن می‌باشد . ماساژ درمانی قادر به درمان اختلالات بالینی است و راه مناسبی برای رهایی از نشانه های اضطراب ، تنش ، افسردگی، استرس و نیز كمر درد ، سردرد ، درد عضلات ، دردهای سیاتیک ، رماتیسم و کاهش دهنده ی  وزن است که معمولا برای درمان جراحتهای ورزشی خفیف و افزایش و بهبود وضعیت جسمی مورد استفاده قرار میگیرد. حتی در برخی افراد مشاهده شده است كه ماساژ درمانی در رفع ناراحتیهای گوارشی مانند یبوست موثر واقع شده . ماساژ درمانی به روند بهبود هر نوع بیماری کمک میکند و سیستم امینی بدن را ارتقاء میبخشد .

تمام خواص ماساژ درمانی که قید شد ، زمانی موثر خواهد بود که توسط متخصصی که کاملا با ساختار و آناتومی بدن آشنایی دارد انجام شود تا بهترین نتیجه از  آن بدست آید.

تذکر : به یاد داشته باشید اگر ماساژ توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود ممکن است آسیب های جدی به بدن وارد شود.

ورزش­های سبک مثل پیاده روی در پارک و دویدن آهسته ، نرمش­ ، حرکات کششی ، شنا ، دوچرخه سواری و حرکات یوگا را حتما انجام دهید و در معرض نور آفتاب قرار بگیرید .

گردش در طبیعت و نوشیدن آب چشمه را فراموش نکنید .

elahe8106
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X