حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فوائد صابون های دست ساز و طبیعی

در صابون های دست ساز  از انواع افزودنی ها نظیر انواع آب میوه ها / انواع شیرها / انواع کره ها/ رایحه ها/ پودرمیکای طبیعی برای تولید انواع رنگ / انواعی از دانه ها جهت تولید اسکراپ های طبیعی استفاده می شود و بدین ترتیب قابلیت های متنوعی به آن ها جهت حفظ لطافت و بهبود سلامت پوست اضافه می شود .

 

 

صابون چیست؟

صابون در معنای عام به هر چیز جامدی که برای شست و شو قابل استفاده باشد گفته می شود. اما در تعریف علمی , صابون از ترکیب اسید های چرب (روغن ها) و قلیا (سدیم هیدروکساید) ایجاد میشود . در فرآیند تولید صابون به شکل طبیعی ,گلیسرین تولید میشود که در بافت صابون های دست ساز به شکل طبیعی وجود دارد اما در انواع صابون های صنعتی و جهت تولید فرآورده های ارزشمندتر و گرانتر مراقبت پوستی استفاده می شود.
در ساده ترین فرم های صابون های دست ساز روغن , آب و قلیا وجود دارد که تمام آن چیزیست که برای شستشوی بدن و حفظ رطوبت طبیعی پوست بدان نیازمندید. در صابون های طبیعی از انواع افزودنی ها نظیر انواع آب میوه ها / انواع شیرها / انواع کره ها/ رایحه ها/ پودرمیکای طبیعی برای تولید انواع رنگ / انواعی از دانه ها جهت تولید اسکراب های طبیعی استفاده می شود و بدین ترتیب قابلیت های متنوعی به آن ها جهت حفظ لطافت و بهبود سلامت پوست اضافه می شود .

دلایل انتخاب صابون دست ساز طبیعی

پوست بزرگترین ارگان طبیعی بدن است و تمام آانچه که لمس می کنید به نوعی جذب و از کبد عبور خواهد کرد بنابراین وسواس در انتخاب انواع شوینده هایی که برای بدن انتخاب میشوند نکته ای مهم و ضروری ست چنانکه اثبات شده در انواعی از صابون های مصنوعی ماده ای به نام تریکلوزان که سرطان زا بودن آن به تایید متخصصان رسیده است وجود دارد. در صابون های طبیعی حتی اگر از رایحه های الکلی و مصنوعی استفاده شود همچنان در مقایسه با صابون های صنعتی ۵ برابر مفید تر و سالم تر هستند.
تولید کنندگان صابون های طبیعی میتوانند سبب ایجاد توازن بین کیفیت و هزینه ی پرداخت شده توسط مشتری شوند.

فوائد استفاده از صابون های طبیعی:

  1. طبیعی پوست. ph – حفظ
  2. شستشو با روغن های ۱۰۰% طبیعی.
  3. حفظ رطوبت پوست با مصرف گلیسرین و افزودنی های موجود در صابون ها.
  4. عدم تولید پسماند شیمیائی.
  5. خداحافظی با انواع دترجنت ها

 

نویسنده: مطهره غلام نتاج

 

 

siavashone
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X